logo


Regulamin Konkursu – Nasza najlepsza wycieczka….

Szanowni Nauczyciele!

Zapraszamy Was wraz z Waszą klasą do wzięcia udziału w konkursie na najlepszą relację z Waszej wycieczki szkolnej. Do wygrania fantastyczne nagrody!

Regulamin konkursu „Nasza najlepsza wycieczka”

§ 1

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorem konkursu „Nasza najlepsza wycieczka” – jest Biuro Turystyki Aktywnej AdventureSide, zwane dalej Organizatorem.

 2. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszej relacji (wspólne zdjęcie klasy wraz z materiałem tekstowym) z wycieczki szkolnej, organizowanej przez nasze Biuro, w której brali Państwo udział.

§ 2

WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

 1. W konkursie mogą wziąć udział uczestnicy wycieczki szkolnej organizowanej przez Biuro Turystyki Aktywnej AdventureSide wraz z wychowawcą lub opiekunem, który będzie pełnił rolę reprezentanta swojej grupy.

 2. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zostanie naszym fanem na facebooku poprzez kliknięcie „Lubię to” – przez Uczestników konkursu nawww.facebook.com/adventureside2010

 3. Konkurs trwa od 20.04.2013 do 27.06.2013 r.

 4. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać na adres adventureside@gmail.com relację ze swojej wycieczki szkolnej – jedno zdjęcie klasy + materiał tekstowy.

 5. Zdjęcie i materiał tekstowy zostanie umieszczony na facebooku Biura do tygodnia po nadesłaniu zgłoszenia przez Uczestnika, kolejne zgłoszenia będą umieszczane sukcesywnie.

 6. Biuro zastrzega sobie prawo do umieszczenia wyłącznie prac, które spełniają poniższe wymogi:

  – nadesłany materiał nie może naruszać dóbr osobistych osób trzecich

  – nadesłany materiał nie może zawierać treści obraźliwych, nieprzyzwoitych, niezgodnych z ogólnie przyjętymi normami społecznymi

  – nadesłana praca nie może być przedmiotem udziału w innych konkursach

  – nadesłana praca musi być autorstwa zgłaszanej grupy Uczestników

  – nadesłane prace przechodzą na własność organizatora

 7. Zgłoszenia przyjmowane będą przez cały okres trwania konkursu.

 8. Zgłoszenie konkursowe musi zawierać imię i nazwisko nauczyciela/opiekuna grupy, nazwę szkoły, (względnie klasę), miejscowość – nazwisko nauczyciela nie musi być publicznie umieszczane w internecie w przypadku, gdy nauczyciel zastrzeże sobie takie prawo

 9. Przystąpienie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją warunków niniejszego regulaminu, wyrażeniem zgody na wykorzystanie informacji i nadesłanych materiałów (na stronie internetowej BTA AdventureSide i na Facebooku).

§ 3

KOMISJA KONKURSOWA

Prace spełniające kryteria opisane w § 2 zostaną opublikowane na facebooku naszego Biuro. Praca, która zdobędzie najwięcej „lajków” wygrywa (kliknięć „Lubię to” przez głosujących). Zaliczane będą głosy, które pojawią się na facebooku AdventureSide, a nie na udostępnieniach na innych stronach!

Aby na bieżąco obserwować liczbę oddawanych głosów, zachęcamy do polubienia także naszej strony poprzez kliknięcie „Lubię to” i zostanie naszym fanem.

§ 5

WYNIKI KONKURSU

Wyłonienie i oficjalne ogłoszenie zwycięzcy nastąpi po zakończeniu terminu nadsyłania prac, jednak nie później niż do 28.06.2013. Wyniki zostaną podane na stronie internetowej www.adventureside.pl oraz na facebooku

Zwycięzca (nauczyciel reprezentujący grupę) zostanie poinformowany drogą mailową lub telefoniczną.

§ 6

NAGRODY

Nagrodę główną stanowi wycieczka jednodniowa krajowa dla grupy max 45 os (+plus 4 opiekunów) o wartości ok 3200 zł. Wycieczki do wyboru z naszego katalogu:

 1. Kotlina Jeleniogórska”

 2. Karkonoska perła – Szklarska Poręba”

 3. Stolica Karkonoszy – Karpacz”

 4. Wrocław – Stolica krasnali”

 5. Poznań – stolica Wielkopolski”

Każda wycieczka zawiera przejazd, ubezpieczenie, opiekę pilota/przewodnika i jest do zrealizowania jesienią 2013 r. po wcześniejszym uzgodnieniu z Biurem terminu. Nagrody nie można zamienić na pieniądze lub inne przedmioty.

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszym konkursie

(Promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana ani przeprowadzana przez serwis Facebook.).