logo


Jarmark Bożonarodzeniowy – Berlin 4 GRUDNIA 2016 r.

Stolica Berlin – Jarmark Bożonarodzeniowy

 

 4 GRUDNIA 2016 r.

Program:

6:00 wyjazd z: Głogowa spod MOK – Polkowice Dworzec Autobusowy 6:30– Lubin McDonalds 6:50 -Legnica Lotos ul. Jaworzyńska 7:20

 

Berlin. Nie ma drugiego takiego europejskiego miasta, w którym historia i przyszłość są sobie tak bliskie. Berlin jest pełen kontrastów, które są widoczne w architekturze, jak i również w stylu życia i to właśnie powoduje, że Berlina nie da się pomylić z żadnym innym miastem. Berlin zachęca do odwiedzin szeroką paletą imprez kulturalnych i artystycznych.  Podczas zwiedzania licznych muzeów i wystaw mogą Państwo poznać skarby kulturalne stolicy. W programie  zwiedzania: spacer aleją Unter den Linden od Bramy Brandenburskiej do Alexanderplatz (możliwość wjechania na Wieżę Telewizyjną 365 m (11 EUR), Pomnik Ofiar Holokaustu, Berliner Dom, Uniwersytet Humbolta, Bebelplatz, Kościół Mariacki, Czerwony Ratusz, spacer pod Wyspę Muzeów, przejazd po mieście: Plac Poczdamski, Checkpoint Charlie, Kanały Szprewy. Czas wolny na jednym najpiękniejszych Jarmarków Bożonarodzeniowych w Europie.

 

                                                                                              POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIA,  WYPEŁNIJ I PRZEŚLIJ DO NAS

Świadczenia:

· Przejazd autokarem TV i WC
· Opieka pilota-przewodnika
· Ubezpieczenie NNW i KL
Uwaga: Cena nie zawiera biletów wstępu. Orientacyjne ceny zostały podane w programie. Płatne wstępy nie są obowiązkowe, więc nie ma konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

 

Cena jedyne 85 zł/os 

Zgłoszenia telefonicznie 504-538-790

mailowo: biuro@adventureside.pl

Wpłat należy dokonywać na konto: AdventureSide

Słone 23/1, 67-231 Żukowice

nr konta: 53 1140 2004 0000 3102 7143 0968

ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM REZERWACJI WYCIECZEK INDYWIDUALNYCH