logo


OFERTA DLA FIRM

 


 • 2 DNI KARKONOSKIE INSPIRACJE All inclusive

  (Karpacz – Piechowice – Jelenia Góra)

  ‚Program:

  Dzień 1

  Zwiedzania Huty Szkła Kryształowego Julia z możliwością obejrzenia procesu produkcji kryształów. Szklarska Poręba – położona w malowniczej dolinie rzeki Kamiennej na stokach Karkonoszy i Gór Izerskich. Wizyta w Chacie Walońskiej spotkanie w izbie HERBARIUM, opowieści o walońskich poszukiwaczach skarbów gór i tradycjach w walońskich klanach . Wybór, z pośród uczestników spotkania, Arystokracji Walońskiej. Próba Pokory w dybach przed Chatą Walońską:).Uczestnicy otrzymują na pamiątkę imienny certyfikat oraz zwis waloński pozytywny .. Nocleg, obiadokolacja wieczorem muzyka i tańce… Alkohol we własnym zakresie:)

  Dzień 2

  Kotlina Jeleniogórska to kraina niezapomnianych krajobrazów. Znajdująca się w centrum KotlinyJelenia Góra to jedno z najpiękniej położonych miast w Polsce. Zapraszamy na spacer po Starówce. Następnie proponujmy wycieczkę wzdłuż doliny Bobru Dolina Pałaców i Ogrodów: Pałac Wojanów, Bobrów, Mysłakowice kończąc w Cieplickim Parku Zdrojowym jednym z najstarszych uzdrowisk w Polsce. Powrót do domu wieczorem.

  Świadczenia:

  • przejazd autokarem TV, WC, Cliamtronic
  • 1 Nocleg z wyżywieniem (1 obiadokolacja i 1 śniadanie)
  • opieka pilota-przewodnika, ubezpieczenie NNW i KL
  • bilety wstępu: Huta Julia, Chata Walońska reszta obiektów jest albo bezpłatna lub zwiedzamy z zewnątrz

   

  Cena przy min. 40 osobach

  250 zł/os

 • 2 DNI W KURACYJNYM KLIMACIE All inclusive

  Aderspach – Browar Broumov – Góry Stołowe – Kudowa Zdrój – Kaplica Czaszek

  Dzień 1

  Adršpašskě Skály to skalne miasto jedno z największych i najpiękniejszych w Europie. Skalne miasto to najpiękniejsza część Gór Stołowych, a zarazem magnes, który przyciąga turystów w Sudety. Pivovar Broumov –W ciągu zwiedzania browaru w otoczeniu pachnącego słodu, wyprodukowanego przez własną słodownię i najlepszego czeskiego chmielu żateckiego odkryjecie tajemnice produkcji jednego z najstarszych piw klasztornych. Kudowa Zdrój to stare uzdrowisko z licznymi zdrojami wód mineralnych położone na krańcu Ziemi Kłodzkiej. Spacer po Parku zdrojowym wizyta w pijalni wód z możliwością skosztowania wód leczniczych. Pod podłoga spoczywa dalsze kilkadziesiąt (20-30 tys) szczątków ludzi. Nocleg i obiadokolacja w formie wieczoru możliwością puszenia muzyki w Kudowie Zdrój lub okolicach.

  Dzień 2

  Kaplica Czaszek w Czermnej to wielki wspólny grobowiec ofiar wojen Śląskich oraz chorób zakaźnych z XVIII wieku którego ściany i sufit wyłożone są 3 tysiącami czaszek i kości ludzkich. Góry Stołowe to góry szczególne, inne od wszystkich. Jedyne w Polsce góry płytowe zbudowane z ułożonych piętrowo warstw piaskowca, warstw, które przez miliony lat były kolejno „zdejmowane” przez erozję, czego efektem jest niepowtarzalny krajobraz. Zapraszamy na spacer do jednego z dwóch rezerwatów Parku Narodowego Gór Stołowych: Polecany: Rezerwat „Błędne Skały” Rezerwat przyrody „Błędne Skały” leży na wysokości 852m n.p.m. i stanowi zachodnia część grzbietu Skalniaka. Liczne kilkumetrowej wysokości bloki skalne tworzą labirynt skalny, przez który prowadzi turystyczny szlak.

  Świadczenia:

  • Transport autokarem TV WC Clima

  • opieka pilota-przewodnika

  • nocleg + wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja w formie wieczoru integracyjnego)

  • ubezpieczenie NNW i KL 10.000 euro

  • bilety wstępu: Browar w Braumovie 150 CK (ok 27 zł), Aderspach 100 CK (ok 17 zł), Kaplica Czaszek ok 4 zł, Rezerwat górski ok 6 zł

  Cena promocyjna od osoby przy min:

  przy min. 35 osób

  Przy min. 40 osób

  Przy min. 45 osób

  290,00 zł

  280,00 zł

  270,00 zł

 • 2 DNI BLISKO SĄSIADÓW All inclusive

  (Liberec – Świeradów – Drezno)

  Program:

  Dzień 1

  Frydland to najstarsze miasto całego obszaru, które było przez długie lata ośrodkiem administracji Frydlantskiej i Libereckiej domeny. Zapraszamy na spacer do wzgórza zamkowego i zwiedzenie jednej z najpiękniejszych rezydencji zamkowych w Czechach północnych, gdzie niegdyś książę Albert von Valenstein obrał ją za siedzibę i stolicę swego księstwa.

  Liberec – niegdyś drugie co do wielkości miasto w Czechach. W programie do wyboru: spacer po Starówce (Rynek, Ratusz, Vlendstajnske domki). Przejazd do Świeradowa Zdrój i fakultatywnie spacer po uzdrowisku. Wieczorem w formie obiadokolacji wieczór integracyjny z muzyką (w załączniku)

  Dzień 2

  Drezno jest nazywane „Florencją nad Łabą”. Bogate zbiory sztuki i imponujące zabytki architektoniczne rozsławiły to miasto na całym świecie.Meander Łaby dzieli miasto na dwie części: Starówkę i Nowe Miasto . W programie spacer po starym mieście: barokowy Zwinger, Galeria Malarstwa, Zamek Królewski, Opera Sempera, Nadworny Kościół Katolicki, zbudowany dla hrabiny Cosel pałac „Taschenbergpalais”, Drezdeński Kościół, przejazd po nowym mieście autokarem ze zwiedzaniem. Czas wolny w centrum handlowym. (W Dreźnie pilot nie oprowadza po wnętrzach)

  Świadczenia:

  • Przejazd autokarem TV, WC, Cliamtronic

  • Jeden nocleg w Domu Uzdrowiskowym Ewa-Medical SPA Świeradów

  • Pokoje 2 osobowe typ Standard (w pokojach TV-Sat, telefon, suszarka, sejf, ręczniki, lodówka)

  • 1 x śniadanie w formie bufetu (w godz. 8.00-10.00)

  • 1 obiadokolacja wg załącznika

  • Basen, jacuzzi, fitness studio, sauna (godz. 7.00 – 22.00)

  • Opieka pilota-przewodnika

  • Bilety do Frydlandu

  • Ubezpieczenie NNW i KL na 10.000 euro

                                            Cena promocyjna od osoby:

  Przy min. 35 osób

  Przy min. 40 osób

  Przy min. 45 osób

  350,00 zł

  335,00 zł

  315,00 zł

 • 4 DNI BAWARSKIE KLIMATY

  Program:

  1 dzień: Monachium, największe miasto Bawarii, spacer po starej części: Marienplatz, Frauenkirche, Ratusz , Dzielnica Muzeów: Alte Pinakothek , Neue Pinakothek, Maximilianstrasse .

  2 dzień: Garmisch-partenkirchen – skocznia, Bajkowy zamek Neuschwanstein, Wieskirche – piękny rokokowy kościół.

  3 dzień: Berchtesangen, uroczej miejscowości u stóp alpejskich olbrzymów , w tym Watzmann ( 2713 m n.p.m), Adlerhorst- Orle Gniazdo, wizyta nad jeziorem KONIGSSEE.

  4 dzień: przyjazd do Salzburga: Stare Miasto z Katedrą św. Ruprechta i kościołem św. Piotra, ulica Getreidegasse, przechadzka śladami Mozarta (Dom Narodzin, pomnik Mozarta).

  Cena przy min. 40 osobach

   OD 990 zł/os

 • 3 DNI MAŁOPOLSKA EXTRA All inclusive

  Zakopane – Kraków – Tychy

  Program:

  Dzień 1

  Tychy Muzeum Browarnictwa, zwiedzanie Tyskiego Browarium, w tym kolekcji piwnych eksponatów, seans w kinie 3D oraz korzystanie z multimedialnych atrakcji, zwiedzanie Tyskich Browarów Książęcych, perły architektury i jednocześnie nowoczesnego zakładu, degustację piwa Tyskie w pubie. Przejazd do Zakopanego Obiadokolacja, Wieczorek przy muzyce.

  Dzień 2

  Zakopane to jedno z najbardziej znanych miejscowości turystycznych Małopolski. Program wg ustaleń, do wyboru: Szlak Papieski w Tatrach,Oprócz tego: Krupówki, Sanktuarium Krzeptówkach, Najstarszy cmentarz w Zakopanem Na Pęksowym Brzysku, Skocznie narciarskie, pomnik Tytusa Chałbińskiego i Jana Krzeptowskiego Sabały. Obiadokolacja Wieczorem Dancing szynki pieczone z zasmażana kapustą, zimna płyta, kawa, herbata, krokiet z barszczem. Alkohol we własnym zakresie.

  Dzień 3

  Kraków stolica Polski, miasto królewskie, miasto kultury i sztuki, daje wiele możliwość dla każdego turysty. W programie do wybory Wzgórze Wawelskie (min. miejsce koronacji królów, katedra groby królewskie, słynny Dzwon Zygmunta,) Spacer w kierunku starówki, (okno papieskie, kościół św. Piotra, plac wszystkich świętych, Brama floriańska, Barbakan, pomnik Grunwaldu, na Kleparzu) Rynek Starego Miasta (Sukiennice, Kościół Mariacki, Ratusz, kościół św. Wojciecha) Powrót do domu w godzinach wieczornych.

  Świadczenia w cenie:

  • transport autokarem turystycznym

  • 2 noclegi pokoje 2-3 osobowe z TV i łazienkami.

  • korzystanie z krytego basenu – pamiętać o stroju na basen

  • wyżywienie (2 śniadania – szwedzki stół; 2 obiadokolacje)

  • pieczenie szynek 2 dzień drugi

  • ubezpieczenie NNW KL

  • opieka pilota – przewodnika

  • bilety wstępu należy wziąć dodatkowo ok 30 zł

   

                            Promocyjna cena tylko 410zł/os

 • 4 DNI WĘGIERSKIE SMAKI All inclusive

  Program:

  Dzień 1

  Wyjazd w godzinach wieczornych w kierunku Budapesztu. Nocny przejazd przez Słowację i dojazd na rano.

  Dzień 2

  Poranny przyjazd Budapesztu fakultatywnie* pobyt dwugodzinny w najsłynniejszych Basenach Termalnych Budapesztu „Szechenyi Gogyfurdo”. Kąpielisko Széchenyi Thermal Bath jest jednym z największych kompleksów spa w Europie oraz  pierwszym kompleksem termalnym w Peszcie. Spacer po Starym Mieście (Kolumna Zwycięstwa, Bazylika Św Stefana), Przejazd do Hotelu i zakwaterowanie. Późnym popołudniem wyjazd na tradycyjny „Wieczór Węgierski”, dwudaniowy posiłek z deserem, przy akompaniamencie kapeli Wegierskiej z pokazem tradycyjnych strojów, śpiewu i tańca. Następnie wieczorny rejs statkiem po Dunaju w scenerii oświetlonego miasta . Nocny wyjazd na wznoszącą się ponad 130 m nad poziom Dunaju górę Gelerta, z której roztacza się piękna panorama Budapesztu, spacer widokową trasą wzdłuż cytadeli..

  Dzień 3

  Śniadanie w hotelu, Wyjazd na zwiedzanie miasta m.in. Parlament – zwiedzanie z zewnątrz neogotyckiego gmachu, który jest jednym z największych budynków parlamentarnych na świecie, Park Miejski oraz dziedziniec Zamku Vajdahunyad – uznawanego za jeden z najpiękniejszych zabytków stolicy, Kościół Św. Macieja, Dzielnica Rządowa, Po południu wizyta Hali Targowej z przerwą na zakupy. W miarę możliwości czasowych powrót do hotelu. Wieczorem przejazd do Tradycyjnej Winnicy, a tam obiadokolacja, oraz degustacja wina (do woli:), zabawa w rytmie muzyki.

  Dzień 4

  Śniadanie w hotelu. Wyjazd z Budapesztu w kierunku Szentedre, spacer po miejscowości o bałkańskim charakterze, Przejazd zakolem Dunaju do Esztergomu, zwiedzanie największej węgierskiej bazyliki. Wyjazd w kierunku Polski, Przyjazd późnych godzinach nocnych z 4/5 dnia.

   

  Świadczenia:

  • Przejazd autokarem turystycznym
  • Opieka pilota-przewodnika
  • 2 noclegi ze śniadaniem w Budapeszcie lub okolicach
  • 1 obiadokolacja podczas wieczoru węgierskiego
  • 1 obiadokolacja podczas wieczoru w winnicy
  • Ubezpieczenie NNW i KL
  • rejs statkiem po Dunaju.

   

  Uwaga dodatkowo płatny pobyt fakultatywnie na termach ok 55 zł.

                                                                                                         Cena przy 45 osobach płacących:

                                                440 zł + 50 euro

  Nr 15.04