logo


23 KWIETNIA 2016 PLASTINARIUM – PARK MUŻAKOWSKI 60 ZŁ

Park Mużakowski i Plastinarium

 

Jednodniowy wyjazd
23.04. 2016 (sobota)

Wyjazdy z : Głogowa – Polkowic – Lubina – Legnicy

Cena 60 zł/os


Program:

Wyjazd w godzinach porannych przejazd przez wyznaczone przystanki*.
Park Mużakowski – to swoiste połączenie natury oraz sztuki ogrodniczej. To precyzyjnie przemyślana kompozycja, łącząca elementy naturalne i kulturowe. Dziś intryguje tych, którzy jeszcze go nie znają i zachwyca tych, którzy go już odkryli – bowiem podziwiane parkowe obiekty i miejsca to precyzyjnie dobrane składniki wyimaginowanego świata, to opowieść o pięknie, którą chce nam przekazać jej twórca.

Plastinarium Gubin – to współczesny Teatr Anatomii. Pozwala on zwiedzającym na jedyny w swoim rodzaju wgląd w głąb ludzkiego ciała, a także na zapoznanie się ze sztuką anatomicznej preparacji i plastynacji.


Świadczenia:
Transport autokarem (WC – klimatyzacja – barek – TV), Opieka Pilota-Przewodnika

W cenę wycieczki NIE są wliczone ceny biletów wstępu. ( Plastinarium okolo 10 euro)
Uwaga:
*trasa przystanków 5:00 Głogów (MOK), 5:30 Polkowice (dworzec autobusowy) 5:50 Lubin (Jamniki), 6:25 Legnica (ul. Jaworzyńska dworzec komunikacji międzynarodowej)
**Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania wyjazdu z powodu zbyt małej liczby uczestników.
*** Biuro w przypadku odwołania wyjazdu z przyczyny zbyt małej ilości uczestników biuro zwraca zaliczkę poniesioną przez klienta.


Zadzwoń i zarezerwuj miejsce tel. 785520502, 504538790 email: adventureside@gmail.com, stronaprzygody@gmail.com, lub wybież opcję zapłać teraz i miej pewność, żę miejsce czeka na ciebie: zanim zapłacisz zapoznaj się z regulaminem naszych wyjazdów – REGULAMIN

REGULAMIN