logo


NARTY BIEGOWE 2 KWIETNIA 2016 – 50 zł

 

Narty biegowe Jakuszyce   

Jednodniowy wyjazd na narty

panorama-biegowki

TERMIN: 02.04. 2016 (sobota)

Trasy biegowe w Jakuszycach to doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa biegowego dla amatorów i wyczynowców. Dzięki doskonałym warunkom klimatycznym pokrywa śnieżna zalega grubą warstwą do późnej wiosny. 

Wyjazdy z : Głogowa – Polkowic – Lubina – Legnicy

Cena 50 zł/os


 

Program:

Wyjazd  w godzinach porannych przejazd przez wyznaczone przystanki*. Dojazd około godz. 9:00 do Jakuszyc. Pomoc w wypożyczeniu  i dobraniu sprzętu narciarskiego. Zapraszamy na krótką lekcję z naszym instruktorem narciarstwa biegowego. Wybieramy trasę i biegniemy z instruktorem lub indywidualnie!!Trasy są urozmaicone terenowo i widokowo . Każdy uczestnik może dobierać trasę do swoich umiejętności i kondycji (ponad 100 km tras o różnym stopniu trudności). Po spacerze spotykamy się w schronisku „Orle” w Jakuszycach gdzie można zjeść i ogrzać się. Powrót do domu około godziny 17.


Świadczenia:

Transport autokarem (WC – klimatyzacja – barek – TV),Mapa tras, wyciągów i rozkład bezpłatnych ski-busów, Opieka Pilota-Przewodnika (pomoc w zakupie dogodnych karnetów i korzystaniu z wypożyczalni narciarskich)


Uwaga:

*trasa przystanków 5:00 Głogów (MOK), 5:30 Polkowice (dworzec autobusowy)  5:50 Lubin (Jamniki), 6:25 Legnica (ul. Jaworzyńska dworzec komunikacji międzynarodowej)

**Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania wyjazdu z powodu zbyt małej liczby uczestników.

*** Biuro w przypadku odwołania wyjazdu z przyczyny zbyt małej ilości uczestników biuro zwraca zaliczkę poniesioną przez klienta.

Zadzwoń i zarezerwuj miejsce tel. 785520502, 504538790 email: adventureside@gmail.com, stronaprzygody@gmail.com, lub wybież opcję zapłać teraz i miej pewność, żę miejsce czeka na ciebie: zanim zapłacisz zapoznaj się z regulaminem naszych wyjazdów – REGULAMIN

REGULAMIN


Ilość osób
Przystanek wyjazdu: