logo


FESTIWAL KWIATÓW KSIĄŻ 2016 – 3 maja – 55 zł/os

 3 MAJ 2016 r.

XXVII FESTIWAL KWIATÓW I SZTUKI

Dolnośląski Wersal i projekt Riese

(1 dzień)

festiwal kwwiatów

Festiwal Kwiatów i Sztuki, czyli sposób na przywitanie budzącej się do życia wiosny: poprzez girlandy kwiatów, występy artystyczne, tańce średniowieczne czy warsztaty formowania drzewek bonsai. W tym czasie Zamek odwiedza ponad 100 000 turystów z całej Polski, wtedy też staje się on sercem Dolnego Śląska.


Wyjazd wg rozkładu: GŁOGÓW MOK – 6:00/ POLKOWICE D.A. – 6:20/  LUBIN McDonalds 6:40/ LEGNICA LOTOS ul. Jaworzyńska  – 7:15


 W programie:

9:30 – 11:00 Zwiedzanie kompleksu podziemnego Osówka

Słów kilka” – Osówka jest to największy, z sześciu istniejących w Górach Sowich, kompleks podziemnych hal tajnego hitlerowskiego projektu Olbrzym (Riese).Niektóre przesłanki zdają się wskazywać, iż miało to być „podziemne miasto” ze stanowiskami dowodzenia armią. Osówkę zwiedza się w kaskach i z przewodnikiem, a wewnątrz panuje temperatura 6°C.

11:00 – 12:00 przejazd do Zamku Książ w Wałbrzychu

Zamek Książ znajdujący się w granicach Wałbrzycha na terenie Książańskiego Parku Krajobrazowego. Jest jednym z elementów Szlaku Zamków Piastowskich. Jest to trzeci co do wielkości zamek w Polsce (po zamku w Malborku i Zamku Królewskim na Wawelu). Podczas naszego pobytu zapraszamy do zwiedzania zamku i udziału w festiwalu kwiatowym. Tego roku czeka nas tzw „Fantazjada”.

12:00 – 17:00 Program festiwalowych dostępny pod linkiem: FESTIWAL KWIATÓW 2015

17:30 – 20:00 Powrót


 Cena 55 zł/os + bilety wstępu

DOKONAJ REZERWACJI

masz pytania zadzwoń do nas 504-538-790


Świadczenia w cenie:

  • Przejazd autokarem (WC,TV)

  • Opieka pilota -przewodnika

  • Ubezpieczenie NNW


UWAGA: Do poniższej ceny należy doliczyć bilety wstępu: Osówka trasa historyczna 12 zł/os, Festiwal Kwiatów 20 zł/os (bilet normalny), 15 zł (bilet ulgowy: emeryci, uczniowie i studenci z legitymacja)

Organizator może odwołać imprezę do 14 dni przed wyjazdem z powodu braku wymaganej liczby uczestników (min. 40 osób), lub później z przyczyn niezależnych od Biura.  W przypadku odwołania imprezy przez Biuro, Uczestnikowi zostanie zwrócone 100 % poniesionych wpłat.


 

DOKONAJ REZERWACJI

REGULAMIN

 

do góry strony